Požadujete kalkulaci?

Máte již představu jaké okna či dveře požadujete? Pošlete nám na poptávkový formulář zadání (cenovou poptávku) a my Vám zdarma vyhotovíme kalkulaci (cenovou nabídku). Nejste-li si jisti, co vše nám poslat jako zadání, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle. Cenovou nabídku obdržíte zpravidla do 2 pracovních dnů. Je to jednoduché a nic Vás to nestojí.

Garance profesionality

Díky naší firemní filozofii máte jistotu, že Vám nabídneme vždy to nejlepší na trhu a také to nejlepší s ohledem na Vaši stavbu a na Vaše očekávání.

poptat produkt

Hledáte radu?

Uvažujete nad nákupem oken, dveří, fasádních konstrukcí, zimních zahrad nebo příslušenství? Nevíte, který výrobek je vhodný pro vaši stavbu a vaše představy? Máte jakýkoli jiný dotaz v oblasti okenních výplní? Navštivte naše profesionály na pobočkách, ti Vám rádi a odborně poradí a v případě zájmu zhotoví cenovou nabídku.

Chcete porovnat nabídku?

Zašlete nám cenovou nabídku, kterou Vám zpracovala konkurence a my Vám zdarma spočteme, kolik u nás ušetříte. Kromě cenového porovnání Vám zašleme posudek našeho profesionála zabývající se kvalitou použitých prvků v konkurenční nabídce, vhodností pro Váš konkrétní projekt a splněním Vašeho očekávání. Posudek bude obsahovat také doporučení od profesionálů šité na míru. S námi máte garanci, že vždy koupíte to pravé pro Vás a Vaši stavbu.

konkurence@win-i-door.cz

Eshop - jediný v ČR, online ceny oken

Nejižší ceny v ČR, online kalkulace, výběr ze 3 materiálů (PLAST, DŘEVO, HLINÍK)
eshop - okna, dveře.