Plastové okna a dveře

V našem sortimentu najdete vždy to nejlepší na trhu. V segmentu plastových oken naši produktoví profesionálové neustále porovnávají všechny nové, inovované i stávající profilové řady dostupné ve střední a severní Evropě. Pečlivě srovnávají tepelný odpor, ochranu proti hluku, odolnost proti zatékání, odolnost proti profouknutí, statickou tuhost, průběh funkčních spár a tepelných zón, praktičnost při používání, teplotu rosného bodu, trvanlivost a spolehlivost, odolnost proti vniknutí a v neposlední řadě design. Aby se konkrétní plastový profil dostal do našeho sortimentu, naše profesionály zajímají dále zkušenosti architektů a stavebníků, se kterými spolupracujeme a zejména zkušenosti uživatelů. V každém okamžiku tak vlastně nabízíme vítěze testů v různých kategoriích. V současné době u nás najdete již pouze výrobky minimálně vhodné pro nízkoenergetické domy. Kupujte plastové okna a dveře doporučované profesionály, to vše za bezkonkurenční ceny.

Dřevěné (EURO) okna a dveře

Dodáváme dřevěná EURO okna se stavební hloubkou 68, 78 a 88 mm. Dále pak špaletová a zdvojená okna. Profily IV 78 a IV 88 mají nejhlubší hloubku zasklívací drážky v ČR. Dostatečná hloubka zasklívací drážky je jeden ze základních požadavků nové tepelně technické normy. Použitým materiálem jsou třívrstvé nebo čtyřvrstvé napojované (cink) i nenapojované (fix) hranoly vyrobené z meranti, smrkového, borovicového, bukového nebo dubového dřeva. Klademe důraz na vysoce kvalitní a trvanlivou povrchovou úpravu oken, ke které používáme nátěrové hmoty značky SIKKENS. Okna stavebních hloubek 78 a 88 mm osazená izolačním dvojsklem nebo trojsklem splňují požadavky programu Zelená úsporám.

Hliníkové okna a dveře

Pomyslně nejvyšší třída v oknech. Hliníkové konstrukce jsou stálobarevné, staticky nejúnosnější a dovolují instalace s nejvyššími nároky. Dodáváme hliníkové okna a dveře vyrobené zejména ze systémů firem ALIPLAST a REYNAERS. Na přání dokážeme dodat a namontovat i výrobky systému SCHUCO. Okna a dveře se dodávají ve všech barevných provedeních dle RAL vzorníku a se širokou škálou skel a příslušenství.

Hliníkové fasády

Náš projektový tým má dlouholeté zkušenosti s dodávkami lehkých obvodových plášťů (tzv. LOP). Prosklené hliníkové konstrukce, které nacházejí uplatnění zejména na administrativních budovách, zahrnují následující typy fasád: rastrové, strukturální, polo-strukturální a terčové fasády.

V našem programu pro výškové budovy zabezpečujeme kompletní dodávky modulových fasád. Modulové fasádní opláštění je v současnosti nejužívanější systém pro moderní vysoké budovy a mrakodrapy.

Zimní zahrady

Při konstrukci zimních zahrad> z osvědčených hliníkových a dřevo-hliníkových systémů klademe důraz zejména na komfort a spolehlivost těchto konstrukcí. Jsme si vědomi nároků, které jsou kladeny zejména na splnění tepelně technických požadavků. Naše řešení (montážní postupy, proces kontroly a předávek, výběr systému) kladou vysokou váhu na zajištění zejména naprostého komfortu v oblasti hydro izolace tepelné izolace. Zamezení nežádoucí infiltrace vzduchu, zamezení průniku vody do interiéru, vyřešení vlhkostních problému uvnitř budovy a v neposlední řadě zamezení úniku tepla.

Zimní zahrada od nás vám přinese radost, ne starost.

Doplňkový sortiment

V programu doplňkového sortimentu nabízíme horizontální žaluzie, sítě proti hmyzu, parapety, vlkhoměry a další. K našim oknům za bezkonkurenční ceny.