Čím se lišíme od konkurence?

Garance TOP sortimentu

Nejsme omezeni na malou skupinu produktů. Nejsme omezeni na konkrétní výrobce profilů a oken. Naši profesionálové neustále kontrolují novinky v oblasti okenních výplní a ty nejlepší zařazují do našeho portfolia. Zákazníkům tak nabízíme vždy ty nejlepší a nejnovější konstrukce od všech top značek. Na rozdíl od konkurence nejsme motivování prodávat výrobky pouze jednoho dodavatele profilů, a tedy Vám vždy dodáme okna na míru Vašim požadavkům.

Garance kvality montáže

Klademe důraz na montážní práce a jejich kvalitu. Nekvalitní zabudování okna do budovy totiž může zcela znehodnotit parametry i velmi drahých oken. Stejně tak nevhodné chování dělníků v bytě jeho majitele moc nepotěší. Naši montážníci jsou dlouhodobě a neustále prověřování i díky zpětnému hodnocení od zákazníků. Montážníci, kteří k Vám dorazí, jsou tak vždy naprostí profesionálové, zkušení a proškolení na konkrétní typ konstrukce a zabudování. Samozřejmostí je i příjemné vystupování a minimalizace dopadů na chod domácnosti. Kvalita montáže je pro nás klíčový ukazatel, který neustále sledujeme a držíme na nejvyšší možné úrovni.

Profesionalita

Win-i-door, to jsou okna a dveře od profesionálů. Všichni naši zaměstnanci jsou totiž ve svém oboru profesionály. Vždy, když jednáte s naším obchodně realizačním pracovníkem nebo vedoucím pobočky, máte jistotu, že Vám nabídne to nejlepší dostupné řešení pro Váš projekt s ohledem na všechny záludnosti, které se mohou vyskytnout. Vždy, když budete v kontaktu s našimi montážníky, poznáte, že se jedná o skutečné profesionály a máte jistotu, že odvedené práce budou na profesionální úrovni.

Proč nakupovat od prodejce?

Je pro mne lepší nakoupit od výrobce nebo prodejce?

V běžném obchodním schématu platí, že každý dělá, co umí nejlépe. Tedy výrobce vyrábí a prodejce prodává. Funguje to tak ve většině ostatních odvětví tak proč by to nemělo fungovat v oknařině? Prodejce dokáže mnohem lépe identifikovat požadavky zákazníka, přesné charakteristiky jeho projektu a záludnosti zejména v oblasti stavební fyziky. Prodejce umí komunikovat se zákazníkem a umí dodat kvalitní služby včetně montáže. Prodejce má k zákazníkovi tak mnohem blíže. Prodejce zároveň umí komunikovat s výrobou a umí přenést zákazníkovy požadavky do výrobní dokumentace. Ve vztahu s výrobou prodejce „kope“ za zákazníka a ten tak získává zdarma jakýsi technický dozor investora.

Neplatím ale zbytečně prostředníkovi?

Ne. U nás máte vždy tu nejlepší cenu. Někteří výrobci (ti vyspělejší) neprovozují přímý prodej konečnému zákazníkovi. Někteří se tomuto typu obchodu zatím ještě věnují, nicméně naše ceny jsou na jejich úrovni nebo pod ní. Nákupem od náš tak za stejnou cenu pořídíte větší kvalitu a rozsah služeb.

  • Tým profesionálů z Win-i-door